ارائه کننده تمامی محصولات و ملزومات کناف

آدرس:

تهران، انتهای نواب، میدان 9دی، خیابان برادران حسنی، پلاک 166

تلفن تماس:

02155707205

09218917261 - 09123001429

ایمیل:

info@knaufsoorani.ir

پانل سیمانی یورو پانل YORO PANEL یکی از برند های شناخته شده تولیدی داخلی کشور ایران می باشد، این برند با توجه به کیفیت فوق العاده و قیمت مناسب آن در بازار داخلی معروف است.

برای سفارش و خرید فایبر سمنت برد یورو پانل از طریق سایت، به صورت مجازی یاحضوری یا از طریق نمایندگان فروش یورو پانل در سرتاسر کشور امکان پذیر میباشد، جهت آشنایی بیشتر با انواع سمنت برد یورو پانل ابتدا تعریف سمنت برد مشخصات فنی و کاربرد آن می پردازیم سپس به معرفی اجمالی کارخانه تولیدی سمنت برد یورو پانل YORO PANEL فروش و هزینه خرید آن خواهیم پرداخت:

سمنت برد الیاف دار چیست؟

سمت برد الیاف دار به صفحات سیمانی حاوی الیاف گفته می شود که در ترکیب آن از مخلوط سیمان پرتلند همراه با پوکه معدنی، الیاف فایبر گلاس و مواد افزودنی جهت چسپندگی هر چه بیشتر و خمشی این پانل های سیمانی استفاده می شود، این مخلوط در میان دو لایه توری مش حاوی فایبر گلاس قرار می گیرد که این عمل باعث مقاومت بیشتر، عدم شکستگی این صفحات سیمانی می گردد.

سطح پانل سیمانی سمنت برد به علت اینکه در ترکیب اصلی آن از سیمان دانه درشت استفاده شده است کمی برجسته است که در نمای خارجی پس از اجرای نهایی جهت یکدست نمودن سطوح آن با بتونه مخصوص سمنت برد پوشیده می شود و بلافاصله بعد از اجرا قابیلیت رنگ پذیری دارد.

مشخصات پانل سیمانی یورو پانل YORO PANEL

مشخصات پانل سیمانی یورو پانل YORO PANEL با توجه به کیفیت و کمیت این محصولات به ترتیب موارد زیر را شامل می شود:

 • ابعاد: ابعاد هر ورق سمنت برد ساده طول و عرض آن 120*2.40 سانتی متر می باشد، ابعاد هر برگ سمنت برد طرح چوب طول وعرض 20*180 سانتی متر است.
 • ضخامت: پانل سیمانی فایبر سمنت برد در ضخامت های مختلف 6.8.12.16..18 میلیمتری با هدف کاربری مختلف تولید و عرضه می شود.
 • رنگ: رنگ پانل سیمانی سمنت برد ساده به رنگ سیمان بوده، پس از اجرا قابلیت رنگ پذیری دارد، پانل سیمانی طرح چوب به رنگ چوب طبیعی و بیشتر برای اجرای نمای خانه های ویلایی از این نمونه استفاده می کنند.
 • وزن: وزن هر برگ سمنت برد ساده و پانل سیمانی طرح چوب بر اساس ضخامت آن متفاوت است.
 • ترکیبات: مواد پانل سیمانی سمنت برد از الیاف سلولزی، سیمان پرتلند، الیاف فایبر گلاس، پوکه معدنی، مواد افزودنی جهت چسبندگی و خمشی این صفحات سیمانی تشکیل شده است.

پانل سیمانی با هدف کاربری گوناگون جهت اجرا در محیط های مختلف تولید و به بازار عرضه می شود؛

انواع پانل سیمانی یورو پانل YORO PANEL

انواع پانل سیمانی یورو پانل YORO PANEL بر حسب ضخامت و طرح آن متفاوت است در ادامه به معرفی طرح و ضخامت آن می پردازیم؛ سمنت برد در دو نوع ساده و طرح چوب موجود است:

 1. سمنت برد ساده: در صنعت ساختمان سازی سمنت برد ساده کاربرد فراوانی دارد از نمای خارجی ساختمان گرفته تا دیوار داخلی، کف و سقف کاذب سرویس های بهداشتی، استخر و سایر مکان هایی که در مجاورت رطوبت قرار دارند از این نوع پانل های سیمانی فایبر سمنت برد استفاده می شود.
 2. سمنت برد طرح چوب: سمنت برد طرح چوب جنبه دکوراتیو دارد جایگزین بسیار مناسبی برای چوب طبیعی است، جهت نمای خارجی ساختمان و ویلاها بکار می رود.

ضخامت و کاربردهای مختلف سمنت برد ساده عبارتند از:

 • سمنت برد 8 میلیمتر نوع کاربری ( نمای خارجی، نمای داخلی، سقف کاذب)
 • سمنت برد 12 میلیمتر نوع کاربری ( نمای خارجی، نمای داخلی، دیوار پارتیشن، سقف کاذب)
 • سمنت برد 16 میلیمتر نوع کاربری ( کف باربر، دیوار کاذب)
 • سمنت برد 18 میلیمتر نوع کاربری (کف باربر)

جهت اجرای دیوار کاذب (پارتیشن بندی) فضای داخلی یا فضای خارجی یک محیط از دولایه پانل سیمانی الیاف دار و پشم سنگ جهت آکوستیک نمودن مکان مورد نظر استفاده می شود. همینطور در مکان هایی که احتمال برخورد شدید اشیاء سنگین وجود دارد از ضخامتهای بالاتر استفاده می کنند.

مزایای خرید پانل سیمانی یورو پانل YORO PANEL

مزایای خرید پانل سیمانی یورو پانل YORO PANEL شامل موارد زیر میباشد:

 • محصولات با کیفیت: تولید محصولات فایبر سمنت برد با سطح کیفی فوق العاده در سطح کشور انجام می شود.
 • حاشیه سود بالا: حاشیه سود فروش سمنت برد نسبت به اعداد عرف بازار، بسیاربالا است.
 • جابجایی محصول از تهران: امکان جا به جایی مستقیم سفارشات از انبار تهران برای همکاران وجود دارد.
 • امکان خرید چکی: امکان خرید چکی فایبر سمنت برد برای نمایندگان عادی و انحصاری وجود دارد.
 • عودت وجه و تعویض جنس: در صورت عدم ناراضایتی حین اجرا امکان عودت وجه و تعویض جنس وجود دارد.

کارخانه پانل سیمانی یورو پانل

کارخانه تولیدی سمنت برد اتو کلاو شده تحت نام تجاری یورو پانل YORO PANEL به شماره ثبت 1877 در سال 1389 در شهرک صنعتی با ظرفیت تولیدی ماهانه 15000 متر مربع فعالیت خود شروع نمود. پانل سیمانی تولیدی کناف سورانی از لحاظ کیفی و کمی مورد تایید واحد فنی مراکز تحقیقات راه و مسکن و شهرسازی می‌باشد.

مجموعه کناف سورانی با هدف برد برد فعالیت خود را در زمینه تولید پانل های سیمانی شروع نموده تا شرایطی برای همکاران گرامی که در صنعت ساختمان سازی یا فروش این محصولات فعالیت می کنند فراهم نماید تا با پرداخت کمترین قیمت با کیفیت ترین محصول دریافت نمایند.

فروش پانل سیمانی یورو پانل

فروش پانل سیمانی یورو پانل YORO PANEL به صورت عمده مستقیم از کارخانه یا از طریق نماینده فروش فایبر سمنت برد یورو پانل در سراسر کشور با قیمت کارخانه به صورت آنلاین یا حضوری میسر است.

هزینه خرید پانل سیمانی یورو پانل YORO PANEL

هزینه خرید پانل سیمانی یورو پانل YORO PANEL با توجه به طرح و ضخامت، قیمت گذاری می شود، مجموعه کناف سورانی با راه اندازی سیستم فروش آنلاین شرایطی برای کارفرمایان داخلی و خارج از کشور فراهم نموده تا سفارشات خود بدون واسطه مستقیم از کارخانه با قیمت ارزان خرید نمایند.

جهت ثبت سفارش، خرید حضوری یا آنلاین از طریق شماره های درج شده در سایت با مشاورین فروش این مجموعه تماس حاصل فرمایید یا با شماره 09123001429 در واتساپ در ارتباط باشید.

تماس با کارشناس!